Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Telšių apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Telšių rūmuose lankėsi Telšių Žemaitės gimnazijos moksleiviai

Telšių rūmuose lankėsi Telšių Žemaitės gimnazijos moksleiviai 3
2022-09-30

Telšių apylinkės teismo Telšių rūmuose 2022 m. rugsėjo 29 d. lankėsi Telšių Žemaitės gimnazijos IV b ir IV d klasių moksleiviai bei jų anglų kalbos mokytoja Laima Viktoravičienė.

Atvykusius svečius pasitiko Telšių apylinkės teismo Telšių rūmų teisėja, laikinai einanti teismo pirmininko pavaduotojo pareigas Vitalija Liauzginienė. Teisėja mokiniams parodė ir paaiškino teisėjo mantijos bei regalijų paskirtį, papasakojo apie teisėjo karjeros kelią. Mokiniai buvo pakviesti apžiūrėti Telšių rūmų pastatą, teismo posėdžių sales bei vaikų apklausos kambarį. Teisėjo padėjėja Dalia Stonkuvienė papasakojo apie teismo veiklą, teisme nagrinėjamas bylas, teismo procesą bei teismo darbuotojų atliekamas funkcijas, atsakė į moksleivių užduodamus klausimus.

Gimnazistai pabendravę su teisėja Vitalija Liauzginiene ir apžiūrėję Telšių rūmus, buvo pakviesti stebėti baudžiamosios bylos dėl vagystės  teisiamąjį posėdį, kuris moksleiviams paliko didžiausią įspūdį.

Smagu, kad po apsilankymo Telšių apylinkės teismo Telšių rūmuose, svečiai išėjo sužinoję daugiau apie teisėjo ir teismo darbą bei kupini gerų emocijų ir įspūdžių.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Telšių apylinkės teismo

Pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Kristina Videikienė

Tel. 8-443-25015, el. p. kristina.videikiene@teismas.lt

Informacija atnaujinta 2022-09-30 14:53:13