Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Telšių apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Šilčiausi atsisveikinimo ir padėkos žodžiai - teisėjai Silvai Plungienei

Šilčiausi atsisveikinimo ir padėkos žodžiai - teisėjai Silvai Plungienei 14
2022-10-05

Šiandien Telšių apylinkės teismo kolektyvas iškilmingai atsisveikino su kadenciją baigusia Mažeikių rūmų teisėja Silva Plungiene. Daugiau nei septyniolika metų teisėja sprendė tiesos ir teisingumo paieškos klausimus bei šią dieną paskelbė savo paskutinį teismo nuosprendį.

Šventės atidarymą pradėjo Telšių apylinkės teismo pirmininkė Daiva Maneikienė, perskaitydama teisėjai Silvai Plungienei skirtus Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos bei Teisėjų tarybos sveikinimo žodžius.

Mylimai ir gerbiamai teisėjai sveikinimo ir atsisveikinimo žodžius tarė gausus susirinkusių svečių būrys – Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos valdybos narys regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmų teisėjas Žanas Kubeckas, Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Gražvydas Poškus, prokurorų, policijos, advokatų, probacijos bendruomenių atstovai. Gražių žodžių negailėjo ir jau kadenciją baigusios teisėjos Violeta Erlickienė ir Silva Gerybienė. Taip pat teisėją sveikino, dėkojo už įgytas žinias, dėmesį ir palaikymą jos buvęs padėjėjas, šiuo metu einantis Klaipėdos apylinkės teismo teisėjo pareigas Svajūnas Bliudsukis.

Visi susirinkusieji vieningai tvirtino, jog prisimins teisėją kaip profesionalų teisininką, atidų mokytoją, malonią ir šviesią asmenybę, palinkėjo stiprios sveikatos, įsimintinų kelionių.

Kolektyvo vardu teismo pirmininkė Daiva Maneikienė įteikė atminimo dovanas – knygą su septyniolikos metų akimirkomis teisme bei turistinę kuprinę, kad teisėja galėtų dar daugiau laiko skirti savo mylimai veiklai – žygiavimui.

Pasibaigus sveikinimų lavinai, teisėja Silva Plungienė padėkojo už gražius žodžius ir palinkėjimus, už bendrą nueitą kelią visiems svečiams, buvusiems ir esamiems teismo kolektyvo nariams.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Telšių apylinkės teismo

Pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Kristina Videikienė

Tel. 8-443-25015, el. p. kristina.videikiene@teismas.lt

Informacija atnaujinta 2022-10-05 16:51:35