Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Telšių apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Padėka ir sveikinimai profesinės šventės proga Telšių regioninio profesinio mokymo centrui

Padėka ir sveikinimai profesinės šventės proga Telšių regioninio profesinio mokymo centrui 2
2021-10-05

 

Profesinės šventės – Mokytojų dienos proga Telšių apylinkės teismo pirmininkė Daiva Maneikienė ir teismo kancleris Mindaugas Jaremčiukas lankėsi Telšių regioninio profesinio mokymo centre.

Telšių apylinkės teismo pirmininkė pasveikino visus darbuotojus su profesine švente bei įteikė padėkas Telšių regioninio profesinio mokymo centro direktorei Nijolei Jastrumskienei, sektorinio praktinio mokymo centro vadovei Sonatai Virmauskienei ir vyr. profesijos mokytojui Martynui Mikalauskui už geranorišką ir profesionalią pagalbą, konstruktyvų bendradarbiavimą organizuojant ir vykdant Telšių apylinkės teismo Telšių rūmų pastato remontą.

Telšių apylinkės teismo Telšių rūmų pastato vidaus remonto darbus Telšių regioninio profesinio mokymo centro studentai atliko, vadovaujami vyr. profesijos mokytojo Martyno Mikalausko, tokiu būdu parodydami, kad puikiai geba įgytas žinias pritaikyti praktiškai.

Darbo rezultatai pranoko lūkesčius, ilgus metus nuo ventiliacijos trūkumo ir nuolat besikaupiančios drėgmės, pelijančios pastato sienos mokinių pastangomis buvo atvertos ir pastatas ėmė „kvėpuoti“, ko pasėkoje iš pastato ėmė nykti pelėsis, drėgmės tvaikas, o atnaujintos naujai perdažytos sienos suteikė šilumos ir jaukumo.

Nuoširdus ačiū visai Telšių regioninio profesinio mokymo bendruomenei savo darbu ir idėjomis prisidėjusiai prie Telšių rūmų pastato gražinimo.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Telšių apylinkės teismo

Pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Kristina Videikienė

Tel. 8-443-25015, el. p. kristina.videikiene@teismas.lt

Informacija atnaujinta 2021-10-07 14:10:54