Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Telšių apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Mažeikių rūmuose paminėta Pasaulinė gyvūnijos diena

Mažeikių rūmuose paminėta Pasaulinė gyvūnijos diena 10
2022-10-04

Spalio 4-oji – Pasaulinė gyvūnijos diena! Gyvūnai yra mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai. Šios dienos misija – pagerbti visas gyvūnų gyvybės formas bei žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, padėkoti gyvūnams už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant žmogaus gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.

Šiandien Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmuose darbo diena prasidėjo išskirtinai ir linksmai. Nuo pat ankstaus ryto į darbą su savo augintiniu Hugo atskubėjo teisėja Sigita Rozgaitė, o užsukus į teismo kanclerio Mindaugo Jaremčiuko kabinetą, kolegas pasitiko du juodi, atrodo tik ūgiu tesiskiriantys augintiniai Gudis ir Barklis. Visus savo smalsumu žavėjo teismo posėdžių sekretorės Kristinos Abramavičiūtės pudelis Arčis ir turto valdymo skyriaus vedėjo Dariaus Petrausko šuniukas Čipis. Daugiausiai dėmesio susilaukė ir visus džiugino juodanosis archyvarės Airidos Voverytės augintinis – triušiukas Jonelis.

Mažeikių rūmų darbuotojai susipažino ir linksmai pabendravo su kolegų augintiniais, šuniukai taip pat tarpusavyje noriai žaidė ir bendravo. Augintinių apsilankymas teisme suteikė daug gerų ir smagių emocijų visiems darbuotojams.

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Telšių apylinkės teismo

Pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Kristina Videikienė

Tel. 8-443-25015, el. p. kristina.videikiene@teismas.lt

Informacija atnaujinta 2022-10-04 15:14:14