Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Telšių apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Telšių apylinkės teismo darbo organizavimo tvarka nuo 2021 m. liepos 5 d.

Telšių apylinkės teismo darbo organizavimo tvarka nuo 2021 m. liepos 5 d.
2021-07-16

Nuo 2021 m. liepos 5 d. Telšių apylinkės teismo Telšių, Mažeikių ir Akmenės rūmuose (toliau – Teismo rūmai) darbas organizuojamas Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos sąlygomis. Teismo rūmuose dokumentai priimami ir išduodami ne tik nuotoliniu būdu, bet ir tiesiogiai – vienu metu aptarnaujant  po vieną asmenį.

- Teismo rūmuose asmenys aptarnaujami laikantis Valstybės operacijų vadovo sprendimu nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos sąlygų;

- Patekę į pastatą, iš karto privalote dezinfekuoti rankas. Prašome laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. Visi vyresni nei 6 metų lankytojai Teismo patalpose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ar kitų priemonių) leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ar kitų priemonių) dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei;

- Asmenys, kurie akivaizdžiai karščiuoja (37,3 C ir daugiau) ir / ar turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz.: karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į Teismų rūmų patalpas neįleidžiami ir neaptarnaujami.

- Prie įėjimo į Teismo rūmus ir Teismo rūmų patalpose, per teismo posėdžius lankytojai turi laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito, nesibūriuoti, išskyrus šeimos ar namų ūkio narius, dėvėti  kaukes, išskyrus numatytas išimtis. Per teismo posėdžio pertraukas teismo uždarose erdvėse asmenys turi būti ne didesnėmis kaip 10 asmenų ar dviejų šeimų ir (ar) dviejų namų ūkių narių grupėmis.

Kontaktiniai duomenys, kuriais visuomenė kviečiama kreiptis arba pateikti dokumentus:

Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmai:

El. p. mazeikiu.rumai@teismas.lt, tel. (8 443) 25015

Adresas: V. Kudirkos g. 4A, LT-89213, Mažeikiai

Telšių apylinkės teismo Telšių rūmai:

El. p. telsiu.rumai@teismas.lt, tel. (8 444) 514 86

Adresas: Kęstučio g.13, LT 87121, Telšiai

Telšių apylinkės teismo Akmenės rūmai:

El. p. akmenes.rumai@teismas.lt, tel. (8 425) 565 76

Adresas: Vytauto g. 1B, LT-85114, Naujoji Akmenė

Informacija atnaujinta 2021-07-16 11:12:38